Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt fitnesz guru? Mennyire...

Van itt fitnesz guru? Mennyire hasznos ez a "sport" fogyáshoz, és test-karbantartáshoz?

Figyelt kérdés

Egy Beat Sabre nevű játékról van szó, Virtual Reality technológiával. Itt van róla egy videó, mert gondolom kevesen ismerik: https://www.youtube.com/watch?v=XvTcBPTnDjk&t=193s


én ezzel órákig képes vagyok játszani egyhuzamban. Volt olyan napom, amikor kb 6 órát nyomtam, kisebb szünetekkel. Gondoltam megkérdezem, sportnak is hasznos ez a tevékenység?



#sport #beat sabre
2019. dec. 4. 00:47
 1/1 anonim válasza:
Igazából, ha a videóban látott, ugrálás és állandó mozgás benne van, azaz nem csak a kezed mozog, akkor szerintem egy jó kiegészítés a mindennapoknak. Persze a sétát és futást még mindig jobbnak látom több szempontból, de szerintem ártani biztosan nem fog. Kiváltani viszont nem fogja a szabad levegőn töltött perceket.
2019. dec. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!