Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jó dolog mezítláb sportolni?...

Jó dolog mezítláb sportolni? Kipróbáljam? Jó érzés zokni nélkül lenni? Ajánlani?

Figyelt kérdés

2019. dec. 6. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
3%

Persze hogy jobb.

Olyan a különbség mint gumiban van anélkül dugni.

2019. dec. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ mit. Mutatok olyan terepet, ahol nem fogsz mezitláb futni...
2019. dec. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a saját kertemben futottam mezítláb 3 éven át minden nap, míg a teljesen megszokott útvonalamon ki nem nőtt egy növény, és át nem szúrta a lábfejemet... frankó élmény volt... ja a kertben 1 kör 3km... :D
2019. dec. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Úszni viszont szöges futócipőben az igazi!
2019. dec. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4:

Azt csakis csizmában, öltönyben, talárban.

2019. dec. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Öltöny én csak thai box edzésen szoktam hordani.
2019. dec. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert plebejjus vagy. Thai boxhoz szmoking, cilinder. Ha ez nincs meg, akár meztelenül is ringbe szállhatsz. Nem lesz kevésbé ciki.
2019. dec. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
súly elosztás miatt jobb de attól is függ mit sportolsz, például ilyen hidegben a szabadban futni mezítláb nem olyan kényelmes
2019. dec. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, jó dolog, mert a vég lábfétises dolgok lehetnek. Próbáld ki. Igen, jó érzés zokni nélkül lenni.

Egy játékos versengés vége egy talpmasszázs lehet, vagy talppuszi.

2019. dec. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 subrette ***** válasza:
Én többnyire mezítláb szoktam mozogni, mert jobban érzem úgy a talajt. Crossfit edzésen mezítláb vagyok. Itt 400-800 m intervallumát futások szoktak lenni, télen teremben futópadon, nyáron műanyag borítású pályán mezítláb szoktam futni. Hosszabb futáshoz veszek cipőt, de ennyihez nekem nem kell és jobban szeretem nélküle.
2019. dec. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!