Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol található Budapesten...

Hol található Budapesten olyan edzőterem, ahol teljes szégyenkezés nélkül neki lehet állni edzeni?

Figyelt kérdés
Komoly túlsúllyal rendelkezem, de határozott elképzelésem van ezen változtatni. Ugyanakkor feszélyez, hogy általában minden konditeremben csodálatosan sportos hölgyek és urak sportolnak. Félek ettől a helyzettől. Tudom, hogy ez részben lelki eredetű és ezt le kell küzdenem, de örülnék olyan konditeremnek, ahol biztosan szégyenérzet nélkül bele lehet vágni elsősorban a fogyásnak és nem a testépítésnek.

2019. dec. 15. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Te mindenhol szégyenérzetet fogsz érezni, mert ez benned van.

Amúgy az összes terem ilyen... és mi csodálatos fizikumú urak és hölgyek is kezdtük valamikor valahogy... én pl 136kg-al kezdtem... ma már ezt nem mondanád meg rólam 79-81közt mozgolódom.

Bármelyik teremben elkezdheted. Válaszd a neked legszimpatikusabbat.

2019. dec. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De mitől félsz?

Én 120 kg vagyok (nő), de tök simán bemegyek akármilyen konditerembe és leszarom, ki mit gondol.

Amúgy senki nem gondol semmit, észre se vesznek. Kár ezen agonizálni. Az utcán is látnak és ott is kövér vagy, ott nem zavar?

2019. dec. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Tényleg hidd el, hogy senkit nem érdekel...

Nem azért mennek be, hogy másokat nézegessenek.


Na jò, láttam màr, hogy bámulnak egy-két nőt, de azok pont, hogy a toppon voltak.

2019. dec. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Ezzel a problémával nem kondiba kell menni első körben hanem pszichiáterhez
2019. dec. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

Nagy túlsúllyal nem ajánlott egyből kondizni, inkább úszás, otthoni torna, diéta. Nem azért, mert bárki rosszat gondolna rólad. Én például kifejezetten tisztelem azokat, akik elhatározták magukat, és változtatnak az életmódjukon, tesznek azért, hogy egészségesebbek legyenek. Ha mindenképpen edzőterembe akarsz menni, ne sajnáld a pénzt személyi edzőre, mert ő fog megtanítani a helyes tartásra, gyakorlatokra, hogy ne tedd tönkre a szervezetedet.

De a fő kérdésre válaszolva: sehol nem fognak kinézni, maximum az aluliskolázott idióták, velük még soha nem volt érdemes foglalkozni.

2019. dec. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hidd el senki sem fog kinézni, sőt én becsülöm az olyan túlsúlyos embereket akik neki állnak. Én 63 kg-os nő vagyok, elég fitt, de a túlsúlyos nők akik velem együtt izzadnak edzésen rájuk felnézek, mert gondolom nekik még nehezebb 2 perc plankot tartani, mint nekem és ez motivál.

Engem az akaszt ki mikor a 140 kg-os manus tömi a fejét a mekiben, de ezt is 1 perc alatt elengedem, mert az ő élete úgy cseszi el mindenki ahogy akarja.

2019. dec. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!