Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha egy 15...

Szerintetek gáz ha egy 15 éves srácban több erő van mint bennem 23 évesen?

Figyelt kérdés
Nemrég haveromnál voltam neki van egy 15 éves öccse aztán mondta hogy nyomjunk egy szkandert , először kinevettem úgy voltam vele, hogy gyerek ő még mit akar (igaz nagyobb darab tőlem és kb fél fejjel magasabb is) de mikor elkezdtük gondolkodás nélkül úgy lenyomott mint egy kis bogarat, aztán először azt hittem h csak fürgébb volt majd megpróbáltuk másodjára is de kis erőlködés után megint lenyomott, aztán birkóztunk egyet , de egykettőre földre tepert , és ha erősebben megtapossa a hátam még össze is fo*om magam . Kicsit kellemetlen volt a szitu de esélyem sem volt ellene szinte . Szerintetek nagyon ciki?
2019. dec. 16. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Mindig van egy erősebb. Fejben legyél jobb másoknál, ne fizikailag, az számít igazán.
2019. dec. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De a fejben lévő erőt cseszhetem ha kamasz fiúk is eltaposnak mint egy bogarat 😂😂😂
2019. dec. 16. 20:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, de látod már ahhoz is agy kell, hogy ne állj le kamasz hülyegyerekekkel farokméregetésre, mert a melléklet ábra szerint erősen kétséges a dolog kifutása. Eleve rosszul mérted fel a terepet.
2019. dec. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen kicsit alábecsültem de semmi komoly nem volt a dologban szimplán csak poénból játszás volt az egész semmi farokméregetés ahogy te fogalmaztad
2019. dec. 16. 21:06
 5/6 A kérdező kommentje:
És szimplán csak a korából adódóan gondoltam hogy nem bírhat velem, hiába nagyobb darab is mint én meg minden .. de már kétszer is meg fogom gondolni hogy vissza merjek e szólni a gyerekeknek ha úgy van xdd legtöbb 14-15 éves magasabb ,nagyobb darab tőlem 😂
2019. dec. 16. 21:09
 6/6 A kérdező kommentje:
Ettől már csak az lenne gázabb ha tényleges farokméregetésben is alul maradnék vele szemben 😂😂😂
2019. dec. 16. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!