Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon gáz úgy bejárni csoport...

Nagyon gáz úgy bejárni csoportos órára, hogy nem megy jól?

Figyelt kérdés

Múlt héten részt vettem egy csoportos edzésen, ami viszonylag nehezebbként van megjelölve az edzőterem honlapján.


Nem vagyok edzetlen, de teljesen másféle mozgást végzek, emiatt tök béna voltam, sokszor meg kellett állnom, mert főleg a karom nagyon megfájdult, meg a vérnyomásom se bírta.


Ebből az óratípusból nincs alacsonyabb szintű, viszont nekem meg pont ez tetszik, hogy olyasmit csinálok, ami az izmaimnak új és megerőltető. Viszont tényleg nem tudok száz százalékosan teljesíteni az órán, mert túl nehéz. Ez nagyon kínos szerintetek?


2019. dec. 28. 09:11
 1/3 subrette ***** válasza:
87%
Bizonyára a többiek is elkezdték valahogy. Valószínű, hogy nekik sem ment egyből minden. Ha nincs kezdő óra, akkor mindenki így kezdte. Majd belejössz.
2019. dec. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz hidd el. Az edzettség nem mérvadó egy újfajta mozgásnál ameddig bele nem rázódsz. Te lehet nagyon bénának érzed magad, de hidd el senki sem veled van elfoglalva a csoportos órán, hanem saját magával. Kitartás!
2019. dec. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat :D
2019. dec. 28. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!