Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van esélyem belekezdeni a...

Van esélyem belekezdeni a vívàsba 19 évesen?

Figyelt kérdés

Keresgèltem, de mindenhol csak olyat látok ahol gyerekeket tanítanak vívni, felnőttekkel nem foglalkoznak, főleg nem kezdőkkel. Mindig akartam vívni, de valahogy soha nem jött össze.

Tudtok ilyen helyet Miskolcon? Vagy már engedjem el, mert ez nem az a sport amit már felnőttkènt kell kipróbálni?


2019. dec. 29. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos csak Budapesten tudok olyan hobbi vívótermet, ahol bárkivel szívesen foglalkoznak:(

Szerintem alternatív megoldásként keress történelmi hagyományőrző vívócsapatokat, ezekben is komoly edzéseket tartanak, még ha nem is a klasszikus olimpiai szabályrendszerre építve.

2019. dec. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább keress rendes kardvívást, például hosszúkard vívás, amit ugye annó a lovagok a toltak, vagy katanával való küzdelmet, ha a szamuráj stílus jobban érdekel. Sportértéke ezeknek is ugyanaz, mint a vívásnak és mégiscsak reálisabb meg érdekesebb a küzdelem bennük, valamint foglalkoznak veled rendesen is.
2019. dec. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!