Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudom, az utolsó pillanatban...

Tudom, az utolsó pillanatban kaptam észhez, de valaki segítsen rajtam légyszi! Olyan edzésre volna szükségem, diétával, amivel két hónap alatt leadhatok 10 kilót? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
régebben naponta egy órát sportoltam, ami futás,biciglizés,aerobik volt felváltva.Nem is soha súlyfeleslegem, az 55 kilónál mindig megálltam..Betegségem miatt azonban, orvosi javaslatra kénytelen voltam abbahagyni és jól el is híztam, vagyis 167 cm-hez összeszedtem 62 kg-t..olyan hurka-gyurka lettem.Viszont oktoberben lesz az esküvőm és szeretnék a lehető legcsinosabb lenni, mégha nem is lesz fehér ruhám és elmúltam már 30 éves akkor is..tudtok segíteni ebben?
2010. júl. 21. 06:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne csüggedj, október még nagy messze van,2 hónap alatt simán le lehet fogyni 10 kg-ot, ha tényleg komolyan akarod!:)

Én azt ajánlom, hogy menj le a legközelebbi konditerembe, és kérdj segítséget egy személyi edzőtől.Mond meg neki, hogy magyarázza el a gépek használatát és csináljon neked egy edzéstervet!

Rendszeresen heti 4-5 alkalommal menj le és kondizz egy kicsit.És mondjuk a kondizás mellé iktass be néha egy kis úszást is mert az csodálatosan formálja az alakot.

Mindemellett a táplálkozásodra is nagyon oda kell figyelned hiszen enélkül nem sokat ér a kondizás.

A személyi edző étrendet is összeállít neked, szóval szerintem élj ezzel a lehetőséggel.

Mondj le a cukros dolgokról az édességről, szénsavas üdítőkről, piáról (nehogy püffedt legyen az arcod a nagy napon), fehér kenyérről...stb!:)

Igyál sok vizel, zöld teát, egyél rengeteg gyümölcsöt, zöldséget, fehér húst, halat!:)

És nem utolsó sorban nagyon gratulálok az esküvődhöz, sok boldogságot!:)

2010. júl. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm aranyos vagy, de tudod, vidéki vagyok, sem lehetőségem, sem nagyon pénzem nincs a személyi edzőre,konditerem pedig a közelben nincs is. amatőr módon kellene megoldanom, itthon.Ráadásul mindennap dolgozom 10 este 10 ig, ugyhogy maradnak a reggeli órák edzeni..de esküszöm mindent megteszek itthon is, csak valaki segitsen mit és hogyan?na és mennyit?
2010. júl. 22. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!