Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol lehetséges (egy vívni...

Hol lehetséges (egy vívni tudónak) hobbi szinten vívni Budapesten?

Figyelt kérdés

Egy kamasz lány vagyok, 3 éve vívok (kard), de sajnos sem időben, sem energiában nem tudom a jelenlegi egyesületemben folytatni a vívást. Ide minden hétköznap d.u. el kell mennem, kötelező a versenyzés, stb... Nagyon fontos nekem a vívás, nagyon szeretem, de legszívesebben inkább hobbiként csinálnám, minthogy versenyezzek, minden nap eljárjak.

Sajnos nem igazán tudok olyan vívóteremről/ egyesületről ahol lehet hobbivívóként csatlakozni, ritkábban (tehát pl. heti kétszer) edzésre menni, de gondoltam itt hátha van valaki aki ilyen helyre jár/ tud ilyenről. Úgyhogy nagyon várom a válaszokat:)



2020. jan. 3. 17:02
 1/2 Krisz40100 válasza:
Nem tudom igazábol magadnak is meg oldhatod hogy valakit meg tanítasz vívni és vele hobbiból időközönként össze áltok...
2020. jan. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de sajnos ez nem a legjobb megoldás, többek között azért mert nem edző vagyok, illetve mert ahhoz is kell vívóterem:)
2020. jan. 4. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!