Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen ruhában jártok edzeni,...

Milyen ruhában jártok edzeni, sportolni?

Figyelt kérdés
Én sosem sportoltam, sosem jártam semmilyen edzésre és most szeretnék elkezdeni járni egy csoportos órára. Spinninget választottam, szóval semmi extra dologra vagy felszerelésre nincsen szükség, viszont mindenképpen be kell vásárolnom ezt-azt, mert semmilyen sportolós cuccom nincsen. Úgyhogy, pl. egy sportcipőt biztosan kell majd vennem, mert az nincsen. Nadrágom max. "utcai" melegítőm van (mondjuk nem hordom utcára, de ezzel próbáltam kifejezni, hogy nem egy plüss vagy tipikus otthoni fetrengős macinaci), ami egy rugalmas anyag, testhezálló, kényelmes. Ez gondoltam, hogy talán jó lesz, de nem tudom. Illetve pólót is szeretnék majd venni, ami picit lengébb, szabadabb, kényelmes. Valamint azt mondták, hogy célszerű beszerezni egy biciklis kesztyűt. Ez így jó lesz, vagy miben szokás járni?
2020. jan. 7. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egy sima pamur sortot veszek fel, testhezálló, de nem ráfeszülős, és egy pólót. Cipőből sima 10 ezer forintos CCC-s tornacipőt. Kesztyű szobabiciklizéshez nem hiszem, hogy kell, bár pontosan nem tudom, miben áll a spinning.
2020. jan. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
en naturista fitnesszbe járok,mindneki meztelen,ugy a legjobb ,van mikor csoportszex lesz belöle,az is jo izzaszto
2020. jan. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen rendben van, amiket írtál. Ha az ízületeid nem az igaziak, akkor érdemes még fáslit vagy szorítót venni.

Én teljesen más edzést csinálok, így az nem lenne releváns a te szempontodból.

2020. jan. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Öltönyben, én megadom a tiszteletet a testkultúra szentélyének. Nyáron könnyű zakót veszek, télen mehet a mellény-nyakkendő is.
2020. jan. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Spinningre vastagabb talpú sportcipő az ajánlott, nem az a nagyon hajlékony, mert fajni fog a talpad ha lóg a sarkad. (A pedál kb. talpközépig fogja a lábad) Nadrág sima tapadós sportnaci, felső meg trikó. Nekem nem kell kesztyű, viszek törölközőt óra közben törölni az izzadságot, ami a kormányon van, így nem csúszik a kezem.
2020. jan. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1-2 óra után úgyis rájössz neked mi a kényelmes 🙂
2020. jan. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!