Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért félhetek ennyire a...

Szepike1210045 kérdése:

Miért félhetek ennyire a testnevelés órától?

Figyelt kérdés
Kb. 1 éve kezdődött ez az egész. Már x-elem a napokat a falamon, hogy hány nap van még a suliból, de belül tudom, hogy nem a sulival van a bajom, mert ha nem lenne tesióra, semmi bajom nem lenne vele. Mindennap erre gondolok, ha látok egy egyetemistát, arra gondolok, hogy hú de szerencsés, már nincsen tesi órája. Számolom vissza a napokat mindig, hogy még mennyi ideig kell ezt csinálnom, gyomorgörcsöm van a gondolatától is. Nem a mozgással van a bajom, szeretek mozogni, de ha belegondolok, hogy bukfencezni kell, fejen állni, gerendázni stb. mások előtt, akkor nagyon rosszul leszek és inkább orvosi felmentést viszek..na és egész félévben kb. fel voltam mentve, csak két felszerelés hiány 1-esem van, ezért osztályozóvizsgára akar küldeni a tanár.(plusz azért sem lehet sok jegyem mert a lábamra felmentésem van egész évre)

2020. jan. 12. 17:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Ennek esetleg lehet pszichológiai oka?
2020. jan. 12. 17:16
 2/5 anonim válasza:

Szerintem ez főleg a tanár miatt lehet. Én gyűlölöm a tesi órákat, nem szeretek mozogni és semmi ehhez kapcsolódót. Viszont szinte mindig olyan tanáraim voltak, akikkel simán poénra lehetett venni az egészet és együtt szórakoztunk a bénaságomon:D De ha nem ilyenek lettek volna, valószínű én is hasonló helyzetben lennék, mint most te.

Ez a felmentés hogyhogy nem teljes? Akiről én tudok, hogy valamilyen egészségügyi gondja van, az mind teljes felmentést kapott. Szerintem próbálj érdeklődni az orvosnál, hátha kaphatsz te is teljes felmentést.

Egyébként pedig ha szeretsz mozogni, akkor valószínű nem is lehetsz olyan ügyetlen sem, szóval ne foglalkozz azzal, hogy éppen ki van ott körülötted:)

2020. jan. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2 hát az en tesitanarom vérbeli sportoló es csak azzal jopofizik aki elsportolo.

A felmentesem pedig a terdemre van csak sajnos mert el van csuszva a porcom, erositeni, es talajtornazni tudok ettol meg 😕

Az iskolaorvos pedig bunko es mindenkit tesiztetni akar. Ha bemedz 40 fokos lazzal skkor is azt mondja h szerinte te cak meg akarod uszni a tesit

2020. jan. 12. 18:56
 4/5 anonim válasza:
69%
Egyetemen is van kotelezo tesi.
2020. jan. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
Mindent meglehet tanulni, ha valami nem megy. Ha meg szereted a mozgast akkor a tesi ora kb kikapcsolodas, semmi olyant nem kernek amit ne lehetne teljesiteni. Tulsagosan ragorcsolsz erre az egeszre..
2020. jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!