Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pole fitness súlyfelesleggel?...

Pole fitness súlyfelesleggel? (lent) 24/L

Figyelt kérdés

Mindig is sportoltam (futás, judo, lovaglás, műkorcsolya), jelenleg snowboardozni, edzeni (kondi), jógázni, kettlebellezni járok rendszeresen - nyáron szörfözni is szoktam. Sajnos, 163 cm vagyok és 100 kg, sok rajtam az izom, ez nem mind felesleg :) de azért látszik. Fél éves pajzsmirigy alulműködés! :( nagyon szeretném kipróbálni a pole fitness-t, de nem tudom, hogy merjem-e sok csinos lány között! :(

(Bunkócska választ nem kérek! )



2020. jan. 12. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyere bátran! :) Nálunk többen is vannak kisebb, nagyobb súlyfelesleggel. Az eleje lehet picit nehezebb lesz, de utána belelendülsz, és nem fog számítani, csak ne add fel. Az egyik edzőm is nagyobb darab, de valami csodálatosan mozog, és nagyon hajlékony is mindemellé.
2020. jan. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#3 elbírom a súlyom, hajlékony is vagyok - csak nincs bikini modell alakom jelenleg
2020. jan. 12. 22:17
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért rúdon picit más, de majd megtapasztalod :) Mindenesetre akkor már van alapod, de ha nem lenne, akkor se lenne semmi akadálya. Én kb 0 izomzattal kezdtem el 3 éve, iszonyat látványos a fejlődés.

Az pedig hidd el, senkit nem érdekel, hogy van rajtad némi felesleg, vagy hogy nem jutottál el óra előtt gyantáztatni, vagy elfelejtettél lábat borotválni... Én ezeken aggódtam eleinte, de semmit se számít.

Arra figyelj, hogy olyan helyre menj, ahol van szintrendszer.

2020. jan. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!