Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 5 és fél évet úsztam utána...

5 és fél évet úsztam utána megtetszett a triatlon így azt kezdtem el kb 4 hónapig csináltam abbahagytam (elvileg csak kis időre) mivel jelenleg nincs időm rá mit csináljak? Tobbi lent

Figyelt kérdés
De suliba muszáj volt valamit sportolni így elkezdtem röpizni ezt kb 2 hónapig csináltam. Nem tudom mit kezdjek magammal, nem szeretnék elzülleni szeretnék sportolni de őszintén fogalmam sincs mit. Esetleg valami segítség? Más sport is szóba jöhet vagy ezek is.
2020. jan. 13. 15:28
 1/1 anonim válasza:
Crossfitet tudom ajánlani, felpörget ugyanakkor izmosodsz is rendesen, viszont körültekintőnek kell lenni. Sok a figyelmetlen és hanyag edző, emiatt alakult ki az a sok rossz sztereotípia a sporttal kapcsolatban. Még talán a kondi lehet a jó megoldás, ha kevés az időd mert a kondi kötetlen és bármikor bemehetsz. Vagy otthon is eddzhetsz HHIIT vagy, hasonlók egész jók.
2020. jan. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!