Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki hogy veszi rá magát az...

Ki hogy veszi rá magát az edzésre? Mi az egyéni motívációtok?

Figyelt kérdés

Pár éve még szinte heti 6x edzettem, élveztem,mindig kerestem a mozgás lehetőségét.

Azonban az utóbbi 2-3 évben szinte semmit nem sportoltam, híztam is 10+ kilót, amit most tervezek leadni. Szigorú diétán vagyok 3 hete, de nyílván edzeni is kéne. Minden edzés előtt 2 órát 'könyörgök magamnak', hogy de igenis kéne menni, egészséges meg fogyni is fogok tőle. De kínszenvedés az egész előtte. Magával az edzéssel nincs bajom,ott már jól érzem magam, csak a megindulás a nehéz. Tudnátok erre valami jó tippet, ami segítene a megindulásban?


2020. jan. 13. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Heti 6 edzestol nemcsodalom hogy elment tole a kedved...Harom teljes testes edzes is boven elég lenne egy fitt, egészséges alakhoz. Eret is vagnek ha 6szor kellene mennem, ez a harom pont elég, simán be lehet ennyit illeszteni a napirendbe.
2020. jan. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

" Megbántam, hogy elmentem edzeni " - Mondta: Senki


A megindulás egy kicsit nekem is nehéz, de arra gondolok miután végeztem milyen jól fogom magam érezni és elégedettség tölti el a lelkem. És ez mindig is így van. Örülök, hogy ma is tettem valamit az egészségemért, a fitt külsőért és a harmóniáért az életemben. Annál nincs rosszabb amikor azon keseregsz, hogy csinálni kéne, de mégse teszed. Nézz bele egy nagy álló tükörbe. Tetszik amit látsz? Ha nem akkor indulj a picsogás nem segít. 🙂

2020. jan. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, öltözök is. :D Ez a tükrös nagyon jó volt, belenéztem és nem tetszik, úgyhogy addig megyek, amíg nem tetszik amit látok. :)
2020. jan. 13. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!