Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzőterem vagy otthon?

Edzőterem vagy otthon?

Figyelt kérdés

Nem tudom hol lenne több értelme edzeni.

Lementem edzőterembe pár napja (életemben először), megbámultak és mivel elég szorongós vagyok majdhogynem rámjött egy pánikroham, ugyanis tudom hogy nem azért néztek meg a pasik, mert olyan hű de jól nézek ki. Alacsony, tömzsi vagyok (58kg/160cm). Otthon viszont nem tudom mennyire lenne hatásos edzeni. Hely sincs sok, csak saját testsúllyal tudnék csinálni bármit.

18/L


2020. jan. 13. 18:17
 1/3 anonim válasza:

Szerintem otthon is ugyanúgy hatásosan tudnál edzeni, nem kell ahhoz sok hely, sem eszközök. Én régebben ilyen telefonra letölthető alkalmazásokból néztem feladatokat, egyáltalán nem helyigényesek a gyakorlatok.

Én edzőterembe nem merem betenni a lábam, sajnos én sem érzem jól magam ha az emberek megnéznek bármiért is.

2020. jan. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit szeretnél elérni.
2020. jan. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MadSeal ***** válasza:

Elárulok egy nagy titkot. Az emberek nem azért bámulnak meg, mert meg van a véleményük rólad, hanem mert új vagy, és még nem láttak, elgondolkodnak rajta, hogy ismernek-e, találkoztatok-e már valaha. Kb. ennyi, nem kell túlfilózni.

Egyébként az otthoni edzés sem rossz, de ahoz nagyobb akaraterő kell, hogy az ember mindig lenyomja a napi kvótát. Teremben meg ha mondjuk van bérleted, akkor valszeg hamarabb ráveszed magad, hogy az ne legyen kidobott pénz.

2020. jan. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!