Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gáz, ha nem tudok felemeleni...

Gáz, ha nem tudok felemeleni 25 kg-ot huszonévesen?

Figyelt kérdés
Sosem kondiztam, sosem súlyzóztam, pedig már nem vagyok tini. Fiú vagyok, viszont a karjaim mint egy 12 évesé, vagy annál is kisebb. Mellé amúgy 120 kg vagyok, 190 cm, de így is nagyon kövér. Azért kérdezem amúgy, mert fel akartam cipelni az első emeletre egy mikrót a parkolóból, de nem bírtam felhozni, mert alig bírtam felemelni. Nem tudok nagy súlyokkal dolgozni. Már 2 üveg 1,5 literes vízet nem bírok anélkül, hogy 5 perc után ki ne ejtsema kezemből, mert kifáradok és leszakad a kezem. Gáz ez? Muszáj változtassak rajta, ha lusta is vagyok hozzá? Lesz ebből nagy hátrányom?

2020. jan. 13. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha 190 cm vagy és 120 kg, a karjaid meg véznák az hogy jön össze? 185 cm vagyok és 90kg, de a karjaim erősek és pocakom is van meg egy kis zsírcsöcs is. 5 cm-vel vagy magasabb és 30 kilóval több és vékony a karod? Mesélj még
2020. jan. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 grafno ***** válasza:
100%
Inkabb rendelj maskor és akkor a futár felhozza. Hát elég gyengének tűnik amit ide írtál. Kezd el a fegyencedzest.
2020. jan. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát márpedig nagyon véznák a karjaim :D Lusta vagyok edzeni, életemben semmit sem sportoltam, soha életemben egy fekvőtámaszt nem tudtam kinyomni.
2020. jan. 13. 20:15
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hatalmas szégyen egészséges férfiként, hogy egy 5 éves lány erejével rendelkezel.
2020. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ezek után sincs motivációd, hogy változtass, akkor nem tudom mit lehetne mondani.
2020. jan. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, eléggé. 52 kilós nőként 30 kg-al guggolok. Pedig még csak nem is vagyok valami nagy erőbajnok...

Kezdj el edzeni, jót fog tenni. Több energiád, motivációd lesz, és összességében jobban fogod magad érezni.

2020. jan. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző munkahelyemen (Milka gyár) 25 kg-os zsírkockákat dobáltam az olvasztóba. Sokkal kisebb és vékonyabb vagyok nálad, de számomra ez abszolút nem volt megerőltető. 25 kg az nem sok, nagyon meglep, hogy ennyit nem bírsz el. Tényleg el kéne kezdj edzeni, bár te tested, te életed.
2020. jan. 14. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha ez a kérdés nem kamu, akkor itt komolyabb egészségügyi problémák vannak, mint egy szimpla kóros elhízás.
2020. jan. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én 16 évesen 40 kg vel nyomom a fekvenyomást
2020. jan. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!