Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy ilyen testet hogyan...

Egy ilyen testet hogyan lehetne rendbe tenni?

Figyelt kérdés

Fiatal,buta 17 éves lány vagyok,aki evészavarokkal és 0 mozgással tönkrevágta az alakját.Izom szinte nincs a testemen,csak háj.Nem vagyok kövér szerencsére,de meglátszik minden a testemen.Olyan vagyok,mint egy telesz@rt zokni.

A bordáim kint vannak,decemberben növesztettem egy kis pocakot,vastagok a combjaim(nem érnek össze szerencsére) és a vádlim is narancsbőrös.A pozitív dolog,hogy remek csípő-derék arányom van.Ezt megszerettem és elfogadása az utóbbi időben ember.

Hogyan lehetne rendbe tenni? Tisztában vagyok vele,hogy teljesen soványra nem kell lefogynom.



2020. jan. 13. 20:31
 1/3 almavokegyel válasza:
Nem tudom, hogy vagy ezzel. Szerintem először kezdj el tornászni, aztán valamit sportolj, ami már valamennyivel keményebb. Hidd el látszani fog rajtad.;)
2020. jan. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már senki sem ismeri, de: Callanetics. Gyerekkoromban volt meg a könyv, elkallódott, letöltöttem. Zseniális! Komolyan, szuper alakot csinál.
2020. jan. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egészséges, fehérjedús étrend, és mozgás.

Bármilyen hihetetlen, de a fehérje nem csak az izmaidnak kel, hanem kb mindenednek. Sejtfal, csont, porc, bőr, haj, ínszalagok... tényleg mindenhez. A rossz étkezéssel többek között ebből is hiányt szenvedtél, plusz a tested kétségbeesetten raktározott, ezért lettél zsíros, és narancsbőrös.

Persze, nem csak fehérjét kell enni, kell mindent is. De ha izmot akarsz építeni, és feszesedni, akkor kiemelten figyelned kell rá. És persze a megfelelő folyadékbevitel is magyon fontos.

Szóval egyél, igyál rendesen, minőségben is megfelelően és mozogj. Max egy év múlva magadra se fogsz ismerni.

2020. jan. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!