Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kinek volt igaza? (beszóltam...

Kinek volt igaza? (beszóltam az edzőnek)

Figyelt kérdés

Viszonylag új hely, nem ismerjük nagyon egymást. Mondta, hogy "jó" volt, én meg éreztem, hogy nem voltam formában és "pocsék" volt amit meg is mondtam, erre azt mondta, hogy hagy döntse már el ő. Persze, ő a mester, viszont azért már nekem is van annyi rálátásom, hogy el tudom dönteni ha valami nem az igazi, és egy korrekt edzőtől elvárom, hogy legyen kíméletlenül őszinte ha kell, és ne csak a vállamat veregesse. Aztán természetesen érzékelhető volt kesőbb, hogy nem tetszett neki a hozzáállásom.


Másik eset pedig, hogy ár-érték arányban nekem nem megfelelő, amit persze a legutólsó "eset" után finoman igyekeztem bejelenteni, hogy akkor ez ennyi volt, erre érzékelhetően célozgatott, (már-már beszólt), hogy csak kifogásokat gyártok.

Hozzá kell tennem, hogy tudást illetőleg remek mester, az már más kérdés, hogyan tudja mindezt átadni.

Ráadásul a körmöcském is letört közben. :'(


Puszcsika a válaszolóknak! <3


2020. jan. 14. 21:33
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
KörmöcskémXDD
2020. jan. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Igen, biztos valami égi jel volt, sosem történt ilyen korábban.

Egyébként kaliról van szó, aki ismer jó edzőt az ajánlhat, de elsődlegesen a kiírt kérdésemre válaszoljatok.

2020. jan. 14. 21:44
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom eldönteni, hogy ez most komoly vagy sem.

De ha igen, akkor örülj, hogy bárki elvállal egy ilyen hisztis pecsát, mint amilyen te vagy.

2020. jan. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#3 Tehát én lennék a szr mert vannak elvárásaim egy adott dologgal kapcsolatban? Szerintem ez még mindig jobb, mintha valakit be lehetne etetni akármivel.
2020. jan. 14. 22:16
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

“Konkrétan melyik rész volt hisztis?

Ide válaszolj ha mersz nagyfiú...”


Nő vagyok, de köszi :) ha nem érzékeled, az szomorú..

2020. jan. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Talán érzékelem, talán nem, sakkozhatsz rajta reggelig, vagy akár válaszolhattál is volna. Aranyos, amikor a szöszik egymásnak esnek... Hihi. :)
2020. jan. 14. 22:32
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
vannak bajok
2020. jan. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
mármint nálad kérdező
2020. jan. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Vonatkoztassatok el. A fő kérdés az, hogy vajon jogos-e egy edzőnek, hogy felveszi azt a tipikus sértődött stílust csak mert valaki őszintén megmondja, hogy ez neki nem megfelelő. Finoman tettem mindezt nem lerohanva. Hazudni nem kéne, de az a korrekt, ha megmondod, ha már nem akarsz menni többet, és rá fog kérdezni miért.
2020. jan. 14. 22:50
 10/15 anonim ***** válasza:
A legtöbb küzdősport edző fejében betonkeményen rögződik, hogy a szenszeinek mindig igaza van, a tanuló pedig kérdés nélkül engedelmeskedik az utasításoknak. Ez a világ nem a konstruktív vitakultúrára épült:D
2020. jan. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!