Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez így korrekt az edzőtől?

Ez így korrekt az edzőtől?

Figyelt kérdés

Pár hónapja járok edzeni (konditerembe, személyi edzővel).

Bérletem van nála is, ami 16 alkalom egy hónapban, viszont ő havi bérletként számol vele.(mint utólag kiderült)

Azaz ha mondjuk 1 hónapig nem megyek akkor a 16 alkalom elveszett, csakúgy mint egy havi bérletnél.

Ez még érhető is, de elég gyakran (havonta legalább háromszor de van hogy négyszer is) lemondja az edzést mert dolga van.Viszont ez ugyan úgy egy mínusz alkalom nekem, holott ő mondta le(?!)

Szerintem ilyen esetben ennek tolódnia kéne.Ha én mondom le az megint más, akkor még jogos is,hogy elveszik az az egy alkalom.

Más kérdés,hogy szerintem csak nincs kedve edzést tartani, de ez csak mellékes.

Összességében elégedett vagyok vele mert sokat fejlődtem, meg az értelmes edzők közé tartozik aki láthatóan tudja mit és hogy tanít meg, csak így ez a része fura s nem tetszik.

Persze lehet rosszul látom, és jogos amit csinál, ez tényleg csak egy kérdés, az érdekelne, hogy ki hogy látja, nem kell, hogy igazam legyen.


2020. jan. 16. 13:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Plusz amit kihagytam, és még inkább furává teszi: rendszerint pénteken akad valami dolga, kivéve amikor fizetek, és eddig szinte mindig péntekre esett a fizetés napja, na akkor soha sem volt fontos dolga.
2020. jan. 16. 13:24
 2/3 AnonimAthlet ***** válasza:
Egyeltalán nem korrekt. Küld el a pi**ába aztán keress valami normálisat. :)
2020. jan. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az edződ demotivált és kiégett. Sajnos eljött az edzőcsere ideje.
2020. febr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!