Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék hobbi szinten...

Szeretnék hobbi szinten lőtérre járni lőni pisztollyal, mennyibe kerül? Hogy működik? Engedélyhez van kötve?

Figyelt kérdés
2020. jan. 17. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Én csak fejbe szeretném magam lőni... Csak kéne hozzá cucc.
2020. jan. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hol laksz, de pl. Budapesten ez az egyik hely. Hívd fel őket, minden infót megadnak a szabályokról:


[link]

2020. jan. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hobbi szinten nem kell engedély. Lövészetvezető felügyelete kell csak. A költség a lőtérhasználat, a fegyver használat díja, és a lőszer ára. A pesti árakat nem tudom, nálunk 2000Huf volt a lőtérhasználat, ugyanennyi a fegyver (ahány fegyver, annyiszor) illetve 60-80Huf a 9mm-es lőszer darabja.
2020. jan. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha csak a lőtéren szeretnéd használni a lőtér pisztolyát, ahhoz se engedély, se tanfolyam vagy vizsga nem kell. Talán még tagság is csak akkor, ha versenyezni szeretnél.

Viszont ha egyszer saját fegyvert akarsz, ahhoz kell fegyverismereti elméleti meg gyakorlati vizsga, meg tagság, meg versenyeredmény, meg otthoni kiépítettség...az már bonyolult, de megéri.

2020. jan. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!