Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rendszeresen elkezdtem edzeni...

Rendszeresen elkezdtem edzeni a combomra és a fenekemre, mennyi idő után lesz eredménye?

Figyelt kérdés

persze nem rögtön ilyen testépítő eredményre gomdolok, hanem azért hogy egy kicsit látványosabb változást érek el.

És nem vagyok túlsúlyos meg semmi, nomrális alkatna mondanám magam, plöttyedt sem vagyok.


2020. jan. 18. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jol kajalsz, megvan a kello feherje bevitel is, szerintem 2-3 honap utan mar lesz lathato eredmenye.
2020. jan. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A rendszeres mit jelent? Heti 7 alkalom 0 terhelessel?
2020. jan. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Heti 3-4 alkalom szukseg az edzeshez. De abban mas izomcsoportok is beletartoznak. Mindenre kell edzeni, mert pl servet kaphatsz, vagy csak siman nem birod el karbol vagy vallbol a sulyt es nem tudsz labban sem fejlodni.

Es kondiban edzel, vagy otthon? Sullyal vagy saját testsullyal? Esetleg streetworkout?

Hany eves, hany kg es milyen magas vagy? Hizekony testalkat vagy sem?

Ez mind fugg ezektol. + étkezés.

De aki kezdo annak valoban az emlitett 2-3 honap utan van latszattja, utana kb fel ev. Utana stagnal akar fel evig aztan ujra latszik valtozas. Plusz magadon nehezebben veszed eszre. Erdemes havonta képeket keszitened a fejlodesrol, hogy nyomon tudd kovetni.

2020. jan. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Itthon edzek, 17 leszek és 160 cm vagyok.

Nem vagykk hízós típus, sose sportoltam semit és az étkezésde se igazán figyeltem oda eddig, 47 kiló vagyok évek óta (magasságom se nőtt)

2020. jan. 30. 17:21
 5/6 A kérdező kommentje:
ja és heti 7 alkalommal, de semmi terhelés meg ilyen dolgok ( nem is igazán értek ezekhez, hogy mik ezek)
2020. jan. 30. 17:23
 6/6 anonim ***** válasza:

#3 vagyok, itt es az ott belinkelteken talalsz meg reszletesebb valaszokat. Ha lenne még kerdesed nyugodtan irj ram.

23/F, 6 eve a kondiban es az etkezesben.


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2020. jan. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!