Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van az hogy van tíz...

Miért van az hogy van tíz sportcsatorna az országban és senki sem ad ma kézi eb meccset?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy a sport 1 meg 2 az akinél a jogok vannak de mi ez már hogy a spanyol meg a német meccset streamelnem kell valahonnan mert a tv nem adja? Valaki tudja hogy miért csak ilyen szégyelletesen kevés meccset adnak? Biztos én vagyok a hülye de nem értem hogyha megvettem a jogokat, van két csatornám... Akkor miért nem adok le olyan meccseket amiken a legjobbak játszanak?

2020. jan. 18. 17:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Az egyik csatornán a magyar női kézicsapatok játszanak nemzetközi meccset. Az elsőbbséget élvez a VB-vel szemben mivel ott ma nincs magyar érdekeltség. A Bundesligát meg nyilván nem fogják levenni emiatt. Ez volt legalábbis az ő magyarázatuk. Nyilván ugyanígy sokan kiakadnának ha a magyar csapatokat vagy a focit nem lehetne látni, ez így jött össze sajnos.
2020. jan. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!