Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Saját teststúlyos edzés...

Saját teststúlyos edzés mennyire lehet hatékony?

Figyelt kérdés
Ha az ember nem tud mindig eljárni terembe. Kicsi erősítés, talán a fogyás is cél, bár ahhoz nem kell terem, lévén az úszás, a futás, a biciklizés megteszi.
2020. jan. 24. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hatékony, ha jól választod meg a gyakorlatokat. Azért 1-2 gumikötél, húzódzkodórúd, meg egy kézisúlyzókészlet jó, ha van.
2020. jan. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok ido mire elersz lathato eredmenyt, de erosites celjabol teljesen jo. Huzodzkodo, tolodzkodo, fekvőtámasz bak legyen ennyi boven elég. Látványos eredményre azert ne szamits, sajnos egy ido utan keves lesz a terhelés bar ezt plusz sullyal lehet szabalyozni.
2020. jan. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Célfüggő...

Engem soha nem a forma motivált... engem sokkal inkább a gyakorlatok maguk...

Pl kézenállásból karhajlítás, de az is marha menő, hogy tudok kb 40 lépést tenni kézenállásban.

Az egész edzést azért és akkor kezdtem el, mikor haverok ugráltak egy stégről a balcsiva, kimászni pedig úgy lehetett, ha fel tudod húzni magad... na én nem tudtam...

2020. jan. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Annyira hatekony amennyire odateszed magad.

Akkor hatekony egy edzes ha fàj. Ha mar marha nehez az utolso fekvotamasz. Es meg egyet nyomj ra.

2020. jan. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom az , hogy nagyon. Évek óta edzem és nagyon jó alakot értem el vele. Ez mellett tudok olyan gyakorlatokat végezni , amit az emberek nagyon nagy része elismer . Pl egykezes huzodzkodas, egy lábas guggolás , egykezes fekvőtámasz , muscle up.... Híd állásból állásba. Szóval megéri elkezdeni. Szereted meg a fegyenc edzés első könyvét
2020. febr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!