Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 23évesen késő elkezdeni?

23évesen késő elkezdeni?

Figyelt kérdés
Szeretnék beiratkozni MMA-ra vagy Boxra nagyon emgtetszett ez a sport... tudom ennyi idősen elkezdeni már nem lesz belőlem egy nagyon profi és igazábol nemis azert szeretném csinálni hanem mert nagyon megfogott az utobbi 1-2 évben és msot határoztam el magam... de félek h ilyenkorban amr nem nagyon szoktak belekezdeni ilyen dolgokba

2020. jan. 26. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerinted mi az a kor, amikor még legkésőbb belekezdenek “ilyen dolgokba”?
2020. jan. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
15-16
2020. jan. 26. 08:53
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Csak kifogást keresel és az életkorodra hivatkozol. Miért lennél ehhez öreg 23 évesen?Profi nem leszel már,de ez nem is cél ahogy látom.
2020. jan. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Soha semmibe nem késő belekezdeni. Vannak, akik 40 felett kezdenek el küzdősportolni és egész magas szinten meg is tanulják. Vágj bele, ez nem kérdés! Hajrá!
2020. jan. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
23 évesen nem késő. Simán elkezdheted, sok emberről tudok aki sokkal később kezdte. Lehet hogy nem leszel profi, de szerintem érdemes elkezdeni.
2020. febr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
23 éves vagyok, tavaly kezdtem el boxolni amatőr klubban. Én nem akarok profi lenni, meg nem akarok agysérülést szenvedni, mert nem szeretnék 45 évesen Alzheimeres lenni, mint az amerikai focisok meg amúgy a profi boxolók egy része. Viszont nagyon jó sport, mert fejleszti az állóképességet, ügyességet koncentrációt stb.
2020. máj. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!