Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Shakeremet nem mostam közel...

Shakeremet nem mostam közel egy hónapja, de a szaga elmosogatás után még mindig eszmpéletlen büdös, kuka vagy van rá megoldás?

Figyelt kérdés
Sosem mosogattam el, nem gondoltam, hogy ez megbüdösödhet(tróger vagyok, bocs). Muszájságból elmostam, mert elviselhetetlenül megsavanyodott szag áradt belőle, mikor próbáltam meginni az adagomat. Nem tudom egészségtelen-e vagy sem, de a szag jobban irritál. Muternak szóltam csináljon vele valamit. Négy órán keresztül forró vízben, majd hideg vízben áztatta minden féle mosogatószerrel. Továbbra is az a szag árad belőle hasonló intenzitással. Van rá valami jó megoldás? Sajnálok pénzt kiadni rá így hó végén.

2020. jan. 26. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Már ezer ft alatt is kapsz shakert és ha ennyire trehány vagy ne is vegyél drágábbat de amúgy van rá megoldás tovább kell meleg vízbe áztatni mosószerrel. Meg jól kisikálni mosószerrel belűröl mert ha csak beteszitek a mosószeres vízbe az nem fog használni.
2020. jan. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tömény ecetet tegyél bele hosszan, majd mosd el és sokszor öblítsd át. Elveszi a szagokat és fertőtlenít is.
2020. jan. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hypos/domestosos víz egy éjszakára, aztán normálisan elmosogatod, majd hagyod szellőzni.

De 1000 Ft-ért már lehet venni a biotechben shakereket.

2020. jan. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!