Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Snowboardosok 160 cm vagyok,...

Snowboardosok 160 cm vagyok, akkor hány centis deszka kéne nekem? és ha a deszka már kötéssel van, akkor bármilyen board cipő jó hozzá? Teljesen kezdő vagyok és lány. Megszeretnék tanulni. és ha még akartok tanácsot adni csak írjatok

Figyelt kérdés
2008. nov. 19. 22:36
 1/2 anonim válasza:
Szia. A deszka kb a válladig érjen. Olyan cipő kell, ami jó a lábadra. /egyértelmű/ egyedül akarsz tanulni, vagy lesz oktatód? ha egyedül szeretnél és nem lesz aki segítsen, akkor nagyon sok energiádba fog kerülni,ráadásul ha rosszul csinálod, belédrögzül, és szerintem soha nem fogsz jól boardozni.
2008. nov. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oksi,köszi,de úgy értettem,hogy ha jó rám is a cipő akkor az minden kötésbe jó?hát egyenlőre még csak tervezgetem,hogy meg akarok tanulni,de ha eljutok odáig nemhiszem,hogy egyedül fogom elkezdeni:)köszi.
2008. nov. 20. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!