Mit sportoljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon régota szeretnék sportolni, de nem tudom, hogy mit.

Amik NEM érdekelnek: tánc, labdajátékok, csoportos játék

Esetleg valami ötlet?

Előre is köszönöm!



2020. febr. 1. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Harcművészetek.


Hasznos. Növeli az állóképességet és az önfegyelmet. Erősít.

Fogyaszt.

2020. febr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sportlövészet
2020. febr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat, de nem ilyenkre gondoltam, amit nyilvan ti nem tudhattatok :) Valami ilyesmit képzeltem el: futás, korcsolya
2020. febr. 1. 15:47
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Korcsolyázz, ússz, járj el vívni? Nem leszel olimpiai bajnok, de nem is kell annak lenni, nem? :D

Barátnőm most kezdett aikidózni, neki nagyon tetszik. Azt is kipróbálhatod.

Milyen típusú mozgásformát keresel?

2020. febr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Én is pont akartam írni a korit, szuper :)

Én úsztam és lovagoltam is, ezeket is ajánlom. Aerobic, zumba? Utóbbit táncnak is mondják ugyan, de sokkal jobban hasonlít egy zenés aerobic órára. A vívás is jó ötlet, csak ott nehezebb olyan helyet találni, ahol vállalnak idősebb (nem gyerek) kezdőket. De nem lehetetlen. A küzdősportok is hasznosak, vagy ott van a jó öreg futás :) esetleg az edzőterem.

2020. febr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Küzdősportok.
2020. febr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A lovaglást mindenképpen ajánlom, erősítő, fejleszti az egyensúly- a koordinációs- és a ritmusérzéket is,de sok türelem kell hozzá. Én 4 éve lovagolok, de még mindig nem nagyon tudok vágtázni.


Ajánlom még: futás, úszás, kerékpározás,aerobic, fitnes, görkorcsolya, ritmikus gimnasztika, tájfutás.

Igaz, hogy az Acrobatikus Rock'n Roll is tánc, de nagyon szerettem csinálni, ez is erősítő.

2020. febr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!