Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Számotokra kényelmes a törökülés?

Számotokra kényelmes a törökülés?

Figyelt kérdés
Mert nekem nagyon nem. A térdeim és a forgóim is feszülnek, nem bírok ellazulni közben, pedig az lenne a cél. Az izületeket lehet valahogy "nyújtani" vagy valami?

2020. febr. 1. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Na de miért ülsz úgy, ha nem kényelmes? Nekem sem az egyébként.
2020. febr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Az izuleteket nem, de a korulottuk levo izmokat igen.

Szerintem keress ra a neten combfeszito, combhajlito, farizom illetve csipo nyujtasokra es nyujts minden nap egy keveset. Ez segiteni fog.

2020. febr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom viszonylag alacsony vagy merev és rövid szalagokkal. Ez genetika, nem érdemes erőltetni semmilyen álló- vagy ülőpózt, ami fájdalmat okoz, mert a végén megsérülsz.
2020. febr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%

Nekem sem kényelmes, olyankor nekem is feszül a térdem.

Ne akarj így lazítani, jógázni, az nem európai embernek való. Az ázsiai népeknek lazák az ízületeik, hajlékonyak, ezért tudnak kicsavarodott jógapózokban is ellenni. A törökülés nem fehéreknek való.

2020. febr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%
Ne jógázz. Egészségtelen az az európaiaknak. Ahol ezt kitalálták, Indiában meg a franc tudja hol, azok genetikailag hajlékonnyá váltak az évezredek, évtízezredek alatt.
2020. febr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kényelmes. De meditálni jobb fekve.
2020. febr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kényelmes. Sokszor még széken is így ülök.
2020. febr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az és nem vagyok sárga.
2020. febr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem kényelmes mert a combjaimban brutális feszülést érzek. Jó ha fél percig bírom....
2020. febr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem. Egyébként pl a lótuszülés az lehet pl nehezebb. De ha nem kényelmes, akkor ne erőltesd, ne csináld.
2020. febr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!