Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tornán jó érzés mezítláb lenni?

Tornán jó érzés mezítláb lenni?

Figyelt kérdés
Gondoltam hogy elmenjek egy torna órára és elvileg ott mezítláb kell lenni. Elvileg nagyon jó érzés hogyha nincs rajtunk zokni. Én is ki szeretném próbálni mert én is felszabadultabban érzem magam mezítláb

2020. febr. 3. 14:33
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem sokkal, én imádtam :)
2020. febr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 subrette ***** válasza:
100%
Én is felszabadultabbnak érzem magam mezítláb. A talajt is jobban érzem. Természetes, hogy mezítláb tornázunk.
2020. febr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagy különbség van, hogy szertorna edzésen vagy iskolai tornaórán akarsz mezítláb tornázni. Előbbin semmi különös sincs, mert ott senki sem visel cipőt és zoknit, utóbbin viszont lehet, hogy egyedül csak te leszel mezítláb, ami azért teljesen más érzés.
2020. febr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 subrette ***** válasza:
Jártam már így, ahogy a #3-as írja. Saját testsúlyos edzésre mentem, először arra a helyre. Úgy volt hirdetve, hogy lehet mezítláb is lenni, cipő opcionális. Így nem vittem cipőt magammal, míg rajtam kívül mindenki más cipőben volt. Így fura volt kicsit.
2020. febr. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4


Egyszer zokniban mentem be egy fitnesz órára, amit tornateremben tartottak. Amikor elkezdődött az óra, az edző szólt, hogy vagy cipőben csináljam a gyakorlatokat, vagy vegyem le a zoknit. Mivel cipő nem volt nálam, mezítláb tornáztam. Meglepetésemre a többen is levették a cipőjüket és a zoknijukat, így semmi ciki nem volt a mezítlábas tornában.

2020. febr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 subrette ***** válasza:
Nálunk is előfordult egyszer, hogy csoportos órára betévedt egy srác, aki eredetileg spinning-re jött, csak az elmaradt. Mivel nála csak patentos bringás cipő volt, megkérdezte, hogy lehet-e mezítláb lenni az órán? Persze lehetett, és többen követték a példáját azon az órán Pedig ott a padló is régebbi fajta PVC volt.
2020. febr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

de erdőn mezőn még jobb

2020. febr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd otthon a tornacsukádat tesióra előtt, és megtudod, hogy milyen érzés mezítláb tornázni! :)
2020. febr. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!