Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ha veszek egy jó...

Szerintetek ha veszek egy jó könyvet abból itthon egyedül megtudok tanulni karatézni?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat szeretnék kérni. És ha valaki szerint igen könyv ajánlásokat is elfogadhatok

2020. febr. 12. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem: az alapforma gyakorlatokat igen, de partner nélkül, akin, akivel tudnál gyakorolni, nem igazán lehetséges.

Én szívesen lennék egy nő próbabábuja ilyen téren.

2020. febr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell hozzá társ, amikor páros gyakorlatokat csinálnak akkor is csak a levegőt ütik 😂😂😂
2020. febr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elméleti részét igen
2020. febr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A 2nek teljesen igaza van🤣
2020. febr. 12. 18:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Második, te voltál már karateedzésen valaha is életedben, vagy csak fotelből vagy ilyen nagyon erős és tapasztalt? Full- és semi contact sportokat is csináltam és ezerszer többre becsülőm azokat, akik harcművészek is és nem verik péppé egymást edzésen, valamint nincsen súlyos sérülésük 30 éves korukra. Többet ér hosszabb távon.
2020. febr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Majd amikor a C típusú kér egy cigit tőled este a kihalt sötét utcán akkor is jól fog jönni a levegő ütő tudásod igaz? :D
2020. febr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
A mozgásokat igen, de magát a gyakorlást a partnerrel (munkát a másik súlyával, az ő mozgására való reagálást) nem adja vissza.
2020. febr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Thunderfairy ***** válasza:
Alapvető szinten magát a mozgást megtanúlod könyvből is. De társ nélkűl semmi visszajelzés nincs a technika hatékonyságáról. Azt nem fogod megtanúlni könyvből hogy milyen ha jól odaűt, rúg az ellenfél, úgyanis nem minden karate stilus állitja meg a célpont előtt a találatott. Egy idő után elhiheted könyvekből, filmekből gyakorolva hogy hú de jól tudok már. Akkor jön a szivás majd amikor rá kell ébredned hogy az ellenfélnek is lehetnek jó technikái. Na, ezért kell inkább edzésre járni.
2020. febr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A hatosnak üzenem félig én is az vagyok. És este a sötét utcán a legtöbbször nem azok szoktak engem molesztálni. (Ezt nem bántásnak szántam, csak kis felvílágosításnak)
2020. febr. 13. 14:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kb olyn szinten, ahogy könyvből autót vezetni.
2023. jan. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!