Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportba kene belekezdenem?

Milyen sportba kene belekezdenem?

Figyelt kérdés

20 eves vagyok es szeretnek hobbi szinten sportolni, mert hiányzik a mozgas

Hajlekony vagyok, pici felesleg van rajtam, es 8evig szertornaztam.. Milyen sportba erdemes belekezdenem? Elore is köszönöm a válaszokat



2020. febr. 12. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Testépítés
2020. febr. 13. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1: nem szeretem a testepitest
2020. febr. 13. 07:08
 3/10 anonim ***** válasza:

Bármiba, amot szívvel lélekkel tudsz csinálni, és az edzést a szokásoddá tudod tenni...

Én hiába mondom itt, hogy én Judozom, kajakozom, futok, úszom, falatmászok, bringázom, mikor mihez van kedvem, de heti 4órát minimum ezek valamelyikével töltök, nyáron van, hogy heti 20-at is... ha neked pl a labdajátékok jönnek be...

2020. febr. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
#2 ezzel a mentalitással sok sikerre ne számítsal!
2020. febr. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#3: en pl elgondolkoztam a taekwandon vagy a rudugrashoz hobbi szinten de nem hiszem, hogy fogadnanak mar hobbibol embereket..
2020. febr. 13. 13:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Amíg nem kérdezel rá nem tudhatod. Biztos akarsz te sportolni?
2020. febr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6: mindenkeppen! :)
2020. febr. 13. 15:38
 8/10 subrette ***** válasza:

A tornász múltad okán javaslom, hogy próbáld ki a műugrást. Magyarországon Budapesten és Szolnokon van edzéslehetőség. Mivel szűk a magyar mezőny, akár kisebb versenyekre is el juthatsz még.

[link]

2020. febr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy utolso, de pecsi vagyok🥺
2020. febr. 13. 17:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Olyat is lehet, hogy mindennap azt edzel, amihez épp kedved van. Pl hétfő: futás, kedd: úszás, szerda: saját testsúlyos otthoni edzés, csütörtök: pihenő, péntek: valami labdajáték. A hobbi sportnak az a lényege, hogy akkor és azt edzed, amihez épp kedved van
2020. febr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!