Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen a jó terep futócipő?

Milyen a jó terep futócipő?

Figyelt kérdés

Nekem fontos lenne hogy ne legyen zárt, mivel vizes területen is futok és ott jó ha kimegy a víz. Én ezt a cipőt találtam:


[link]


Vélemény? Futni jó lesz? Ha esetleg tudtok jó márkákat vagy konkrét cipőt nem horror áron, akkor várom az ajánlatokat. Előre is köszönöm.



2020. febr. 14. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem futócipő, én nem venném meg. Túracipőnek van gyártva, és arra tökéletesen meg is felel.

Futócipőszaküzletben nézd meg, és ha rendszeresen futsz, ne sajnáld rá a pénzt, mert a bokád, térded fogja bánni.

2020. febr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy sajnálnám rá a pénzt csak hobbi futásra (max.10km de ott még nem tartok) nem szeretnék kiadni 40000 ret cipőre. Salamont néztem de az vízálló. Szóval nem jó, hisz ha Elmerülök a vízben és belemegy márpedig belemegy akkor ki sem megy. Adidas márkát nagyon szeretem ott 20 as körül talán van méretemben, de nehéz beszerezni. Szóval, ajánlotok márkát illetve cipőt?
2020. febr. 15. 17:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Terepcipőben a Salomon talán a legjobb. Nem mindegyik vízálló, csak a GoreTex-es (GTX a típusnévben), szóval ha az hátrány, választhatsz simát, az olcsóbb is. Attól is függ milyen jellegű terepen akarod használni, akarod-e pl hóban, mert a talpkialakításuk eléggé változatos. Nekem Speedcross 4 van, ennek elég nagyok a bütykei, szinte nem lehet vele megcsúszni sárban, hóban sem. Cserébe aszfalton eléggé rossz benne futni, ha néha arra kényszerül az ember.
2020. febr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
papucs hólánccal
2020. febr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Találtam egy jónak tűnő adidas t.


[link]


Tudom ez már 40000 de nagyon megtetszett és akkor gyűjtök rá.

2020. febr. 18. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!