Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak 17 évesen?

Mit sportoljak 17 évesen?

Figyelt kérdés

Agglomerációban lakom, 17 éves fiú vagyok. Focizni utálok, minden labdajátékkal egyetemben. Nincs érzékem hozzá, kiröhögnek, hagyom az egészet.. Tehát kosár, kézi, foci ilyenek kizárva!


Közösségbe már nem mehetek, mert rengetegen járnak kerékpározni, vagy egyszerűen csak kondiba a suliból és ő hozzájuk is eljutnak a kitalált történetek rólam, folyton csesztetnek, csicskáztatnak. Tehát a közös edzés is kizárva!


Egyébként emellett nagyon jó ember vagyok, soha senkinek nem ártottam, nem is fogok, de ezzel ellentétben engem csak és kizárólag bántanak.


Vagy valamiúj hely ahol újak az emberek? Mondom, nagyon jól kijövök bárkivel, csak akikhez eljutnak ezek az álsztorik, megutálnak és elkezdenek kifigurázni...... pont pont pont



MIndennel el vagyok késve, karate, judo stb, nem fogok beállni az elsősökhöz, hogy na én most karatézni fogok.



Szóval a kérdésem: Ezek után milyen sportot űzhetnék?

Legnagyobb baj az, hogy ismerősökkel találkozom.

második legnagyobb, hogy túl késpn kezdenék bármilyen küzdősportot.


2020. febr. 14. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Először valamilyen pszichológust keress.
2020. febr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

milyen pletykák, meg milyen nagy város mellett laksz?

Nem gondolom, h olyan sok embert érdekelne a rólad kitalált sztorik

2020. febr. 15. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Testépítés optimális lenne!
2020. febr. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Küzdősportok. Box, például.
2020. febr. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!