Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Latin társastánc Budapesten?...

Latin társastánc Budapesten? Tudnátok segteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Latin vonal érdekelne leginkább, Mambo/salsa.. Keresgéltem már Google-ön keresztül, de sok a jól értékelt hely és nem tudok személyes véleményekről/tapasztalatokról.

Nem vagyok teljesen kezdő, évekig táncoltam versenyszerűen szólóban. Fiatal vagyok, 21 éves, így hasonó korosztály után néznék.


Nagyon sokat segítene, ha valaki tudna ajánlani, vagy véleményt mondani olyan helyekről, ahol tanul/tanult, vagy esetleg hallott felőle.



2020. febr. 15. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Salsa diabolica. Voltam náluk, elégedett voltam és mindenki mástól is jót hallottam róluk, meg nekik van a legnagyobb közösségük. Egyébként 24/F vagyok és most szeretném megint elkezdeni náluk. Ha netán lány vagy, és te is inkább partnerrel mennél eleinte, esetleg dobj egy üzenetet. ;)
2020. febr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha kubai SALSA-t akarsz táncolni, akkor inkább FRIENDANCE keress rá, régen ők tanítottak a SD-ben csak külön váltak.

Ha pedig vonalasban gondolkozol(mambohoz az áll közelebb), akkor calaberos, salsa-levi, de ha igazán jó akarsz lenni, akkor FB keress rá DJ STILO-ra(tamás), ő nagyon jó tanár.

2020. febr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

iringó táncstúdió

-gyerek és felnőtt tanfolyamok

-társastánc

Südi Iringó táncosnővel. :))

2020. ápr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!