Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért használja mindenki...

Miért használja mindenki játszótérként a kondiparkokat?

Figyelt kérdés
Már a fm ki van velük, hogy az ember kimenne edzeni egy jót, de nem tud csak hajnalban, vagy késő este mert nappal mindenki odaviszi a kölykét!

2020. febr. 15. 20:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy van, hogy a kondipark mellett közvetlenül ott van egy baromi jól felszerelt, sok játékkal ellátott játszótér. Mégis sok gyerek a kondiparkban szórakozik. Persze nem a gyerekek hibája ez. Bezzeg ha én átmennék a játszótérre edzeni, anyatigrisek hada támadna rám... Nem tudom a kérdésedre a választ, de értem a problémát.
2020. febr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

A gyerekeknek érdekes a sok, nagy, narancssárga mozgóalkatrészes "játék", oda akarnak menni. Egy gyereknek minden mászóka, amire felengedik. A szülő meg nem gondol rá, hogy ez mennyire kellemetlen annak, aki rendeltetésszerűen szeretné az eszközöket használni - ti. edzene. Sajnos még nem alakult ki ennek az etikettje.


Mondjuk szerintem a "gépes" kondiparkok inkább csak 50+os nagypapáknak jók átmozgatásra, mert túl kicsi a súly, amit mozgatsz. A jóféle "csak rudak és más semmi" stílusú parkokban meg kevésbé érzem súlyosnak a gyerekproblémát.

2020. febr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves korú gyerekekre gondolsz, de én tíz éves kor alatt eleve tiltanám a belépést ilyen helyre. Nagyobb gyerekek meg már tudják használni.
2020. febr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ez Nyíregyházán van, de már nagyon elegem van belőle! Kis gyermekek, akik jó ha vannak ötévesek. Nyilván nem őket hibáztatom, hanem a szüleiket! Nem látnak a szemüktől, hogy nagy betűkkel ki van írva hogy KONDIPARK! NEM JÁTSZÓTÉR, HANEM KONDIPARK!
2020. febr. 15. 21:26
 5/14 anonim ***** válasza:
Annyi kis keménység nem kóborol benned, hogy elnézést kérve megszólítsd, és közöld, hogy használod az eszközt?
2020. febr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mert a szuleik ertelmi fogyatekosak.
2020. febr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nyíregyházi vagyok, melyik kondiparkra gondolsz pontosan?😅
2020. febr. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
21%

1. Ezek a kondiparkok semmire sem jòk szinte. Ha nagyon akarod akkor lehet ezekkel az eszkozokkel ugy edzegetni hogy legyen ertelme de en meg nemlattam ilyen embert..,’mindenkinossze vissza benazik veluk meg se izzadnak, semmi ertelme annak amit csinalnak

2. Az en fiam 5 eves es imadja, persze ha utban lenne masoknak raszolnek sot azon sem sertodnek meg ha mas szolna ra

3. Szoljal re a gyerekekre ha zavarnak - legyel ennyire tokos h nem csak itt nyavajogsz

2020. febr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Miről beszéltek ember! Ha közötök nincs az egészhez, akkor legalább ne itt feszengjetek! Menjetek álljatok fel a gép elől, ne csak a videojáték előtt legyen herevakarás! Menjetek ki egy ilyen helyre azt csináljatok meg szériában 12x10 húzódzkodást, 10x20 fekvőtámaszt, 3x40 felülést, én egy darab géphez nem nyúlok hozzá.. de nem is kell mert azért egy ilyen után megérzed hogy mozogtál! A keménység nem azon múlik, hogy oda szólok nekik, vagy sem. Sőt inkább azzal vagyok a kemény, hogy türtőztetem magam és felülkerekedik bennem a tolerancia, hogy igazából semmi sem tiltja, hogy itt legyen! De nyilván nem ezért van megcsinálva, hogy játszótér legyen. Egyébként mi a fról beszéltek, mégis mit keménykedjek egy 40 éves anyukával?
2020. febr. 16. 13:12
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
De amúgy próbáltad már megkérni a gyereket/szülőt hogy menjen öt percre kicsit távolabb, mert szeretnél megcsinálni 15 húzódzkodást a rúdon, és nehogy pont aládkóboroljon a gyerek? Szerintem ez alap emberi kommunikáció lenne, és 90% valószínűséggel megoldaná a problémád. Főleg, hogy a szülők is próbálják udvariasságra nevelni a gyereküket, szóval ha az én gyerekem el akarja kérni a homokozóban a lapátot a másiktól kölcsön (akkor is, ha a másiké), a szülő 10 esetből 10-szer arra biztatja a másik gyereket, hogy adja oda. Szerintem a húzódzkodó rúdnál ugyanez lenne, ha nomálisan szólsz hozzájuk.
2020. febr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!