Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futásban miért dominál manapsá...

Futásban miért dominál manapság az a hozzáállás, hogy a távolságot többre tartják mint a tempót?

Figyelt kérdés

2020. febr. 16. 10:42
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
91%

Ezt ki mondta neked? Baromsag. Van aki messze szeret futni van aki gyorsan. Nincs ilyen altalad emlitett hozzaallas.

En utalok futni, unalmas ezert rovidebb tavokat probalok minel gyorsabban megtenni. (1-3 km) nekem igy tetszik, neked nem mindegy?

2020. febr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
Mert azzal tudnak dicsekedni, hogy "lefutottam 5 km" de akár kocogni is bírta azt úgy sem kérdezi senki. Nem azt nézik, hogy lefutsz 1 km pl: 30km/h-val
2020. febr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
#1 nem, nem mindegy
2020. febr. 16. 11:35
 4/52 A kérdező kommentje:
#2 hát igen, a facebook meg az insta poszt nagy úr!
2020. febr. 16. 11:36
 5/52 A kérdező kommentje:

A másik idekapcsolódó jelenség az érem gyűjtés. Semmi értéke nincs de marhára fel lehet vágni velük. Egy ismerős tavaly 50+ ilyet zsebelt be... Heti több mint 1 "versenyen" vett részt. Vicc. Ha valaki valóban teljesíteni akarna az tudja jól, hogy évi pár alkalommal tud valóban a toppon lenni. Komolytalanok az ilyenek.


A legviccesebb, hogy olyan fotókat csinált magáról mint a Phelps híres fotója amin az olimpiai érmeivel pózol... :D

2020. febr. 16. 11:40
 6/52 anonim ***** válasza:
Gondolkodtal mar azon hogy miert zavar ha masok valamiben oromuket lelik? Kissebsegi komplexus nem baj, lehet kezelni.
2020. febr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
#2-vel egyetértek.A kilométerekkel lehet hencegni a kemény tempós erőkifejtéssel nem.Én is láttam már sokszor "futókat" ami bizony valljuk meg őszintén, maximum szánalmas vánszorgás volt, egy normális munkába siető gyalogos sebessége is nagyobb ezektől.
2020. febr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
#6 gondolkodtál már azon, hogy mindenkinek joga van elmondani a véleményét? Még akkor is ha az neked nem tetszik????
2020. febr. 16. 13:30
 9/52 A kérdező kommentje:

Vannak ezek a nagy "versenyek". Oké, az első 100 valóban versenyzik a többi lötyög. Szintidő valami 7:30min/km. Az konkrétan erős séta tempó. Miért nem lehet 6:30? Persze, tudom miért mert a bsi hatalmas lóvét szakít a divatfutókon.


De igenis, aki nem képes 6:30 as átlaggal futni mondjuk a félmaratont annak ott a 10km, akinek az nem meg, ennyivel annak ott az 5km, akinek az se az meg edzen még egy kicsit!


Persze tudom, edzésért nem jár érem...

2020. febr. 16. 13:44
 10/52 anonim ***** válasza:
Te vèleményt mondtal hanem kinyilatkoztatsz, mintha valami tènyt mondanâl, pedig csak irigykedsz h mas orul a kis dolgainak
2020. febr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!