Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány fokban érdemes futni?

Hány fokban érdemes futni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy olyan problémám hogy akár hanyszor elmegyek futni hidegben ( reggel szeretek futni) másnap beteg leszek tőle. Torok fájás stb stb. Érzékeny a hidegre sajnos. Hány fokban mehetnék futni úgy hogy ne fázzak meg. (Orron át sajnos lélegezni nem nagyon tudok mindig be szokott dugulni az orrom)

2020. febr. 17. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:

nehéz rá válaszolni

kb 10 fokon nem kellene hogy gond legyen

mostanában nincsen nagyon ilyen

de meg bírsz valamit próbálni: sálat teszel az arcodra kicsit kényelmetlen lesz meg nehezebben tudsz majd lélegezni de talán segíthet

én délután szoktam futni ara 4 óra körül 1 km

2020. febr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen tomlo salak kifejezetten sporthoz. En abban szoktam hidegben futni. Nagyon jo. A szemed ala fel tudod huzni szorosan es igy a levego amit a szadon at veszel meleg lesz.
2020. febr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez esetben próbálkozz valami sállal, és azon keresztül vedd a levegőt, de amúgy orron keresztül lenne a legjobb. Hogy hány fokban érdemes... én télen is ugyanúgy futok, kb. -3 fokig pólóban és rövidnadrágban, csak sapkát és kesztyűt veszek fel, ha fagy van, és az orromon keresztül szedem a levegőt, és nem szoktam megfázni.
2020. febr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!