Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért csak mesztilláb jógáznak...

Miért csak mesztilláb jógáznak minden videóban és képen? Csak mesztilláb lehet?

Figyelt kérdés

#jóga #mesztilláb
2020. febr. 19. 18:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Mert a jóga lényege, hogy kapcsolatba lépjünk a környezetünkkel, amit mesztilláb megtehetünk, 5 centi vastag cipőben viszont nem.
2020. febr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és fuszekliben miért nem jó? nem is ez a célja egyébként.
2020. febr. 19. 18:54
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem azért, hogy kapcsolatban legyünk a környezettel, vagy egyéb ezotérikus okból, hanem mert csúszik a padló zokniban. Próbálj meg megcsinálni egy lefelé néző kutya pózt zokniban. Van direkt jóga zoknim is, amin csúszásgátló kis korongok vannak, de az se tökéletes, abban is csúszkál
2020. febr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

meg tudom csinálni zokniban azt a pózt.

de szerintem kényelmetlen mesztilláb lenni.

2020. febr. 19. 19:04
 5/12 anonim ***** válasza:
Jóga matracon próbáld és normálisan
2020. febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
minek jógamatrac? A padló nem elég egyenes? vagy a kő? vagy akármi?
2020. febr. 19. 19:35
 7/12 anonim ***** válasza:
Cipot kerdezett az illeto, nem zoknit. Cipoben meg lehet csinalni.
2020. febr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És a fene az, aki cipőben jógázik? Az én jógastúdiómba biztos nem jöhetnél be úgy. És azért kell jógaszőnyeg, mert speciel ha megcsinálnám egy napüdvözletet is, megéreznéd, hogy mi a különbség. Vannak emberek, akik nem akarják tropára tenni a térdüket, hogy a földön térdepelnek feleslegesen. Hogy lehet kényelmetlen az, ami nincs is? Ha nincs rajtad zokni, akkor nem lehet kényelmetlen, mert nincs rajtad, nem érzel semmit. Ha pucér vagy, akkor sem kényelmetlen, max neked a szitu.
2020. febr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
a jógasuli úgyse tanít meg jól a dolgokat végezni és én sehol nem láttam, hogy mesztilláb kellene lenni.zokniban is ugyanolyan jó.
2020. febr. 19. 20:08
 10/12 anonim ***** válasza:
33%
Akkor mi a peneszes pocsnek teszed fel a kerdest?
2020. febr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!