Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy (akciósan) 25000 forintba...

Egy (akciósan) 25000 forintba kerülő Asics/Nike futócipő ér valamit, hogy az ember ne sérüljön le, ne fájjon a lába egy 30-40000 forintoshoz képest? Heti 25-30 km mellett. A mostani 5000-es Lidlös esetén fáj a lábszáram.

Figyelt kérdés

2020. febr. 24. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobb a talpa pl. Az én lábam is megérzi a különbséget.
2020. febr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 4-8 ezres Kalenji cipőkben futok 10 éve, és eddig nem volt problémám. Volt régebben drágabb cipőm is, volt amelyik jobb volt, de volt olyan is, ami kimondottan rossz volt, mert baromi magas volt a sarka (ajándékba kapott 20-25 ezres Adidas volt, amit aztán második futás után eladtam).
2020. febr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én viszont sokat futok betonon, vagy betonkeménnyé száradt földúton, nekem már nagyon kellene a tökéletes csillapítás!


Rohadtul tud ám fájni a lábszáram öt kilométer miatt pár napig.

2020. febr. 25. 14:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg rossz technikával futsz. Én is nagyrészt betonon vagy kemény földúton futok, és semmi bajom, pedig többet futok nálad.
2020. febr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mi különbség lehet futás és futás között? :) Futni csak úgy lehet, hogy: futsz. Máshogy nehezen menne. :)
2020. febr. 26. 12:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, de csak akkor, ha neked való. Kérd ki szaküzletben az eladó véleményét. Nem minden cipő jó mindenkinek.
2020. febr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha akciósan ennyi, az érhet valamit. Érdemes elmenned lábdiagnosztikai vizsgálatra, hogy milyen típusú cipőt kellene használnod. A futótechnika tényleg fontos, nem mindegy pl, hogy sarokra érkezel vagy középtalpra, van pár videó erről youtube-on. Személy szerint én a kövi márkákat ajánlom: Saucony, Hoka, Brooks vagy Nike. Mindenképp próbáld fel, mert ami a boltban nem kényelmes, 10 km után már csak rosszabb lesz. És nyilván futás előtt 15 perc bemelegítés, utána nyújtás. Sokat segít a sérülések elkerülésében.
2020. ápr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#5


Ha ekkora szakértő vagy akkor kinek kérdezel itt?

2020. szept. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!