Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Itthon hogy formásodjak?

Itthon hogy formásodjak?

Figyelt kérdés

Szóval a szüleim nem fognak nekem kondibérletet fizetni, zsebpenzem mrg úgy nincs. De mivel le szeretném dolgozni a felesleget itthonra gondoltam. Yt-n leginkabb ilyen 10perces dolgokat talaltam, de arra mondtak hogy azzal nem érek el sok mindent. Tudtok valami oldalt, videot vagy akármit amit követhetnék, és hasznos is?

Heti 2-3ra gondoltam, vagy az kevés?

17L


2020. febr. 26. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!



Itt es az itt belinkelteken talalhatsz tovabbi segitseget, valaszokat:



http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__9497..



Heti 4-5 edzes eleg kb, 2 pihenonap kell mindig legalabb :) En orulok ha megvan a heti 3 az utobbi evben sajnos, de 3-4 is untig eleg. 3ra szoktam mondani, hogy szintentartasnak, keves fejlodessel jo, 2 edzes az meg nyari formaban tarto :D mikor van jobb progi.



Allitolag lab edzesek kozott amugy is 48 ora pihentetés szukseges es ugye a popsi is a lab resze edzes szempontbol.



Atlagosan 3-6 honap alatt lehet elerni latvanyos valtozast. De ez fugg a nemedtől, korodtól, magasságodtól, súlyodtól, es hogy hova milyen konnyen izmosodsz es zsirosodsz, amiket mind nem irtal le sajnos még.



Ha szeretned, segithetek gyakorlatok es edzesterv teren, nem az elso eset lenne, irj ram privatban nyugodtan. De meg akar dieta teren is. :)



23/F

2020. máj. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bocsi, tök másra mutat a link, mint amit linkeltem, többször lecsekkotlam pedig a link jó kéne legyen. Biztos törölték a kérdést és megváltozott, nemtom.


itt egy másik:


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2020. máj. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!