Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 20 kg túlsúllyal saját testsúl...

20 kg túlsúllyal saját testsúlyos edzés?

Figyelt kérdés
Ilyen nehéz elkezdeni, ha eddig nem mozogtam, vagy saját magam nem bírom el?
2020. febr. 28. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az eleje nehéz, persze. Keress könnyített gyakorlatokat, pl. fekvőtámasznál a térded is legyen a földön, húzódzkodásnál csak fentről engedd le magad... meg persze figyelj a diétára is. Bele fogsz jönni, csak kitartóan csináld.
2020. febr. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%

Nem nehéz.


Támaszkodj a falnak / kapaszkodj az ajtófélfába, a lábad a talajjal kb 60 fokos szöget zárjon be vagy nagyobbat.


Mehet a fekvőtámasz / tolóckodás.


Mellre, bicepszre, karra


Feküdj hanyatt egy szivacson, nyújtott lábbal emeld egyenesen először a bal, majd a jobb lábad, akár váltakozva, akár egy oldalon


Az ismétlésszámokat / időtartamot majd kitapasztalod.


Ha jól kiedzetted magad akkor nyújts le, aztán jöhet egy félórás séta vagy úszás levezetésnek.


Változtass az étrendeden, és kezdj el krómot is szedni.

2020. febr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is így kezdtem.

Fegyencedzés könyv alapján csináltam a gyakorlatokat, tehát a legalapabbakkal kezdtem túlsúlyosan, lassan növeltem a terhelést, váltottam nehezebb gyakorlatokra. Fél év alatt jutottam el oda, hogy sikerült teljes húzódzkodást csinálnom, és lement 15Kg felesleg is (utóbbihoz azért diétáztam is).

2020. márc. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!