Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan praktikusabb palackot...

Hogyan praktikusabb palackot pakolni?

Figyelt kérdés

Mert amit máshol nem merek, azt itt megkérdezhetem.


Eddig nagy táskában (30-35 literesben) gondolkodtam, hogy minden bele férjen. Pl. Váltóruha, törölköző, enni enni, minimális elsősegély készlet, stb stb.

Azért is, mert innivalót én alapból sokat iszom, de túrára logikusan több kell, és nem tudom, milyen gyakran jutunk utánpótláshoz.


Tehát a fő kérdés.

(Bocsi hogy eddig húztam)


Ha kisebb táskát viszek, ami könnyebb és kényelmesebb lenne, abba négy kicsi palackot vinnék amik átlagosan 0,5 literesek.


De nagy táskánál két nagyot vinnék, amik átlagosan 1,5 (1,75?) Literesek.

Persze, logikusnak tűnne hogy a nagyobbakat vigyem, de a kisebb táska mégiscsak jobban hangzik...


Kérlek ne hülyézzetek le emiatt, ritkán túrázok.


Köszönöm :)



2020. márc. 1. 18:18
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy 22/L, azért kell a könnyebbség :D
2020. márc. 1. 18:21
 2/2 Vecpanni válasza:
Lehet kapni olyan övet aminem vannak fakkjai és lehet vele kapni kis kulacsokat. Szerintem nagyon jó, nekem bevált, mert elossza a súlyt és nem foglala helyet a táskába.
2020. máj. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!