Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy picit ducibb lány is sportmelltartóban van az edzőteremben?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok az alkatommal,de mégis sokkal kényelmesebb lenne néha ott is sportmelltartóban lenni az edzés közben, viszont attól egy kicsit tartok, hogy ferdén néznének rám.

Viszonyítási alapként nagyjából ilyen alkat vagyok:

[link]


2020. márc. 1. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha ebben a cuccban mész, tényleg csodálkozni fognak, de egy nő férfiak között bármit megtehet.
2020. márc. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
A veszel rá trikót, pólót akkor oké
2020. márc. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
A sportmelltartó is csak fehérnemü, egy pólót vegyél rá, ne légy közönséges.
2020. márc. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Testalkattól függetlenül közönseges csupán a (sport)melltartó használata. Öncélú magamutogatás, önmagad kelletése. Nem igaz, hogy egy poló, vagy trikó annyira akadályozna az edzésben. Férfiak sem edzenek meztelen felsőtesttel.
2020. márc. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Hosszú nadrággal vedd fel, és akkor nem vagy nagyon kivetkőzve. Szerintem a sportmelltartó poló nélkül egyáltalán nem közönséges, feltéve ha ízlésesen áll rajtad, és nem 3 mérettel kisebbe préseled magad.
2020. márc. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 subrette ***** válasza:
50%
Vedd fel nyugodtan és ne foglalkozz a beszólogatókkal. Edzz keményen, hogy szakadjon rólad a víz. Meglesz az eredménye és akkor már nem lesz kérdés, hogy felveheted-e.
2020. márc. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
egyebkent mi baj ezzeel az alakkal?
2020. márc. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!