Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportmelltartónál számít a márka?

Sportmelltartónál számít a márka?

Figyelt kérdés

Szeretnék futni járni amint jobb idők lesznek.

Olvastam, hogy fontos a sportmelltartó viselése, de nem tudom érdemes e rá többet költeni. Gondolok it arra, hogy elég lesz-e egy aliexpresses 1000-1500 ft-os kb vagy inkáb valami Nike, Puma vagy hasonlot kellene vennem?


Köszönöm a válaszokat!


2020. márc. 7. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csak sportmelltartoban futsz, akkor a fiuk jobban szeretnenek egy Nike-ot latni :)
2020. márc. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem a márka számít, hanem hogy tartson. Ha kicsi a melled akkor kb mindegy lesz, találsz akármilyen olcsót. Ha nagyobb akkor pedig a márkásak közül is nehezen találhatsz. Ezt pedig csak úgy tudod eldönteni ha próbálgatod. Én azt javasolom, hogy először boltba vedd meg és próbáld fel. Később meg ha tudod mi az ami jó neked mind1 hol veszed.
2020. márc. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A lényeg, hogy jól tartson, de ne legyen szoros sem. A márkás sportmelltartók "kitartóbbak", jobban bírják pl. a gyakori mosást.
2020. márc. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!