Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Futónadrág alá...

Fiúk, férfiak! Futónadrág alá vesztek fel alsónemüt? Ha igen, milyet?

Figyelt kérdés

2020. márc. 16. 13:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A normál alsómat hagyom magamon. Nincs speckó futó alsógatyám, bár én nem vagyok profi, de azért heti többször szoktam menni.
2020. márc. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Hellmano ***** válasza:
100%
Én alá nem veszek, viszont ráhúzok egy bő kosaras gatyát. Én nem szeretem a feszülős rucikat, pedig baromi kidolgozott combizomzatom és vádlim van szóval én tényleg mutogathatnám ezerrel, de én ráhúzom, mert nekem kellemetlen a feszülős cucc csak simán :D
2020. márc. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
én igen
2020. márc. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
ne vegyetek-olyan jo nezni a futas közbe a csomagokat :P
2020. márc. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Hellmano ***** válasza:
90%
4-es ha csaj vagy, akkor oké nézegesd a csomagokat:D Én is szeretem, mikor a csajok futnak a fekete feszülős gatyóban valahogy, amikor egy jó popsi fut előttem nincs szívem megelőzni egy jó darabig :D Volt már olyan, hogy szembefutó csaj fekete feszülős gatya és alatta nem volt bugyi és a vágat szépet látszott ahogy szemből sütötte a nyári napsütés egyszer még egy villanás is volt a csajnak intim piercing-je megcsillant a napfényétől. Szóval ja ne vegyenek a csajok se alá bugyit :)
2020. márc. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszek. Sokkal kényelmesebb
2020. márc. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Veszek, amilyen épp van

20F

2020. márc. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
0%
Hát még jó hogy vesznek! Alapvető… Ki a fene megy alsógatya nélkül futni? Ezek a méregdrága futónadrágok úgy marhaságok ahogy vannak. Normális melegítő vagy rövidnadrág kell, nem ezek a sztreccses gumiszerű cuccok, olyanban búvárkodni kell nem futni, oda ragad az emberhez.
2020. júl. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem vesz alsógatyát futásnál pasiként annak nem vágja rottyra a zacsit a becsapódások sora?

Én egyszer indultam el alsógatya nélkül,60 méter és vissza is fordultam akkorát szóltak a golyóim aztán 1 óra volt mire visszamentek a helyükre...

2020. júl. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem futónadrág alá alap hogy nem veszek vel alsót... bringás alá sem... pont az a lényege, hogy speciális anyag elvezeti az izzadtságot es bemnpálik be a berendezés... egy alsógatya pont egy nedvszívó közeg, ami ezt ellehetettleníti... nem valami higiénikus... persze aki csak divatból fut évente 2*... az vehet alá kisgatyát...
2020. okt. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!