Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen gyorsan...

Hogy lehet ilyen gyorsan futni a futópadon?

Figyelt kérdés
A napokban láttam Rubint Réka instagramján hogy 7kmt futott le, és végig 13-14 km/h tempóban futott. Kívülről is levideózta valaki ahogy fut, és egyátalán nem is tűnt olyan gyorsnak. Én évek óta futok, hobbi szinten igaz de elég nagy távokat 10-15 km és a 10km megy egy órán belül, de a futópadon 10km/h nál magasabb fokozaton már úgy érzem hogy annyira gyorsan futok, mintha már sprintelnék. Hogy lehet ez? Mit csináljak hogy én is ilyen gyorsan tudjak futni ilyen sokáig?
2020. márc. 17. 22:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Rajtam 30 kg plusz van még most is és 12 km/h-val futom az 5 km-t. Nyilván én sem így kezdtem. Először még 2 km-t se tudtam lefutni. De az ismétlés a tudás anyja...
2020. márc. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!