Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csillapodni fog a köhögés...

Csillapodni fog a köhögés futás után?

Figyelt kérdés
elkezdtem futni, viszont az a tapasztalatom hogy köhögök futás után meg érzem a tüdőm. Dohányzom. Abba fog maradni a köhögés idővel? vagy ez már mindig ilyen lesz? A cigit nem akarom letenni. próbáltam már letenni de félnapig birtam
2020. márc. 22. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyújts rá futás közben!
2020. márc. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig a cigit tedd le. Az fog segíteni.
2020. márc. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Abba fog maradni.
2020. márc. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fél napig? Akkor nem is igazán akartad letenni. Én is dohányoztam, hetekbe telik, mire megszűnik a "muszáj" érzés, és még utána is több hónap, mire enged a szervezeted a függőség ellen.

A sport és a dohányzás nagyon nem passzol, ted dle a cigit. Pénzügyi oldalról még nem is említettem. Számold ki, havi mennyi megy el rá. Nekem az is okat segytett, hogy ott voltak előttem a számok, hogy évi 2-3 fizetést elszívok a semmibe.

2020. márc. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!