Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Erős hányinger futás után egy...

Erős hányinger futás után egy órával?

Figyelt kérdés
Eddig még nem tapasztaltam ilyet, az utóbbi hetekben jött elő. Évek óta eljárok futni, szóval nem most kezdtem, tudom mit és mennyi idővel szabad ennem előtte, hogy ne legyek rosszul. A furcsa pedig az benne, hogy nem közvetlenül a végén/közben, hanem utána kb. egy órával tör rám, addig semmi bajom, és egy óra után el is múlik. Mást nem érzek ilyenkor, nem szédülök, mint mondjuk vércukor leesésnél. Nagyon nem szeretnék hányni, mert akkor elpattannak a szemem körül a hajszálerek. Szerintetek mitől lehet ez a rosszullét?
2020. márc. 27. 23:33
 1/1 A kérdező kommentje:

Közben rájöttem, hogy mégis az alacsony vércukor miatt van:D Futás után kicsit megemelkedik, de aztán folyamatosan csökken. Ennyire tartósan nem volt leesve ezelőtt, csak pár percre és az is régen, szóval nem tudtam mihez hasonlítani.

Délután/este szoktam futni, és utána már semmit nem eszek, mert egyszerűen nem esik jól. Mindig így csináltam, nem tudom ez most miért jött elő. Gondoltam leírom, hátha hasznos lesz valakinek.

2020. ápr. 3. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!