Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megéri elkezdeni balettozni...

Megéri elkezdeni balettozni 11 évesen?

Figyelt kérdés
Ha valaki el szeretne kezdeni balettozni 11 évesen de előtte 3 évet ritmikus gimnasztikázott versenyszerűen akkor megéri elkezdeni?

#balett #elkezdés #11évesen
2020. márc. 28. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Nem.
2020. márc. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen!!
2020. márc. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

hobbi szintre számítva mindenképpen.

másképp nagy valószínűséggel nem, hacsak nem derül ki, hogy vala i istenadta tehetség vagy. ami simán lehetséges.

szóval érdemes elkezdeni, nagy munkát beletenni és komolyan venni, de ugyanakkor nem szabad nagy reményekkel indulni. ez elég nehéz így együtt, de 11 évesen kezdve tényleg nem szabad erre alapozni.

2020. márc. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, igen, mivel írtad, hogy ritmikus gimnasztikáztál előtte, tehát van hozzá elég hajlékonyságod is. (Meg én úgy tudom, hogy aki verseny szinten rg-zik, annak van balett órája is valamilyen szinten)
2020. márc. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
IGEN!!!
2020. ápr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hobbi,csak egy sima mozgás szinten még éri. De balerina már nem lesz belőled, mert azt kb 4-5 éves kortól kell.
2022. ápr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!