Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit kell edzeni ahhoz, hogy...

Mit kell edzeni ahhoz, hogy vékony vádlim legyen?

Figyelt kérdés

Sok nőnek nagyon vékony vádlija van, én viszont bármit edzek, max izmos lesz és nem tudom felhúzni a cipzárat a csizmámon...

Ha nem erősítek rá löttyedt lesz, de ugyanolyan vastag. Ha erősítek izmos lesz, olyankor nem jön fel a cipzár. Ha két hónapig max csak futni járok akkor is löttyedt lesz. Mit csinálnak azok, akiknek vékony,feszes vádlijuk van?


2020. márc. 30. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
A genetika nevű csodaedzésről nem hallottál?
2020. márc. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33%
Nem kell semmit edzeni, fogyni kell, míg a megfelelő méretre nem csökken a vádlid. Sajnos lehet, hogy meg kell halnod hozzá.
2020. márc. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sziplán genetika. Nekem olyan vékony, hogy nem találok csizmát, mert olyan rajtam mintha fogpiszkálók lennének a csizmában. A fitnessznadrágok meg a bokámra sem simulnak rá, belső izmom az lábszáramon meg egyáltalán nincs.

Örülj inkább hogy neked szép formás, én bármit edzek rá, icipicit lesz csak vastagabb.

2020. márc. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!