Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gumiszalagos edzés tapasztalatok?

Gumiszalagos edzés tapasztalatok?

Figyelt kérdés

csak olyan írjon, aki saját maga használja ezt az eszközt rendszeresen, hosszabb ideje. Valós vélemények érdekelnek, nem azok fikázása, akik sose használták még.

Szóval mióta használod, milyen sűrűn, mennyi idő egy edzés és milyen hatása van, ha van?

Most kezdtem el használni, nem tudom, hogy várhatok-e tőle bármilyen változást. Nyilván nem gondolom, hogy kigyúrt testépítő leszek egy szalagtól, de kis mértékben képes formálni?

Eddig bringáztam és futottam rendszeresen, ami szépen formálja főleg az alsó testet, de most a kijárási miatt ezekről le kell mondanom, viszont nem szeretnék eltespedni sem.


2020. ápr. 1. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:

A szalag (vagy kötél) csak egy az eszközeim közül. Evezni szoktam vele, de túl könnyű, így nem ideális. Mindennel lehet edzeni, ha okosan csinálod. Itt egy igen kreatív videó:

https://www.youtube.com/watch?v=95846CBGU0M

2020. ápr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és a videót, megnézem!
2020. ápr. 1. 15:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó a szalag, végül is az izomnak mindegy, hogy 5 kiló vas felemelését, vagy 5 kiló vas felemelésének megfelelő ellenállású gumi kihúzását végzi éppen.

Engem, amikor saját súlyos edzést csináltam gumis kiegészítőkkel, szépen szinten tartott, feszesített.

2020. ápr. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, bíztató :)
2020. ápr. 2. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!